تقویم رومیزی پایه دار فنری

تقویم رومیزی پایه دار فنری

تقویم رومیزی از هدایای آخر سال روی میز میباشد. اولین مسئله در برنامه‌ریزی زمان و تقویم است. از زمان به کمک یک تقویم درست می‌توان بیشترین بهره‌برداری را برده و مدیریت کرد. تقویم رومیری  زمان و تاریخ را به طور دقیق نشان می‌دهد و راه آینده را شفاف‌تر و روشن ترمی‌کند. طرح های تقویم رومیزی دارای تنوع قابل ملاحظه ای میباشد. طرح گل و جنگل، طرح هخامنشی، طرح جهانگردی و ایرانگردی. بسته به سلایق شما ازسال میگردد.

در هرکارتن ۱۲۰ عدد تقویم رومیزی پایه دار فنری تدارک دیده شده است. چاپ پایه بصورت طلاکوب یا نقره کوب میباشد. طرح بصورت کلیشه آماده میگردد توسط نوین جلد. نوشته بصورت مستطیلی و هر چه درشت تر خواناتر نشان داده خواهد شد.

هر ماه شمسی در یک برگ چاپ میگردد. تقویم موجود کنار تصویر مربوطه طراحی شده با فونت مناسب. بدلیل فضای بیشتر در قسمت پشت تقویم، سعی میشود طرح های ثانویه هم استفاده شده و حتی بصورت مختصر مجدد از روزها درج اعداد کنیم.

در آخر کوتاه خدمت شما دوستان اعلام کنیم نوین جلد با ظرفیت ۲۰هزار جلد روزانه انجام وظیفه میکند. دستگاه های ماشین چاپ، پانچ، برش از مهمترین ادوات کاربردی این محصول تقویم میباشد. ارسال بار توسط باربری به تمام استان های کشور انجام میگردد. برخی ارگان و سازمان ها بصورت تمام اختصاصی نیاز دارند. برای این عزیزان طبق قرار داد تولید و ارسال میکنیم. البته وقتی این حرکت برای تقویم را انجام میدهیم تمام کار را بصورت جداگانه و ماموریتی چاپ و سریعا تولید خواهیم کرد.

برای رجوع به محصولات دیگر سررسید و تقویم به صفحه مربوطه ملاحظه کنید.

سررسید سلفونی

سررسید چرمی

سررسید چرمی قفل دار

سررسید چرمی ارگانایزر

سررسید اروپایی

سررسید ست مدیران

تقویم جیبی و پالتویی

تقویم حصیری چینی

صفحه مربوط به کلیه سررسد و تقویم ۱۴۰۱

مشخصات محصول

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد