آفتابگیر اتومبیل

آفتابگیر اتومبیل

آفتابگیر تبلیغاتی شاه هدیه تبلیغاتی است. برندساز تبلیغات بسیاری ازنماینده ها بوده و هست. آفتابگیر خودرو مدل عینکی تولید خواهدشد. جنس پارچه شمعی خارجی میباشد، با فنر ۲میل و با چاپ سیلک انجام میگردد. تبلیغات بسیار انفجاری و قابل بازخورد خیلی از نمایندگان بیمه این هدیه تبلیغاتی خواهد بود. چرا که همچون بنر انجام میگیرد و تبلیغات محیطی هست. در واقع آفتابگیر ماشین مانند یک بیلبورد تبلیغاتی،  شما را به مخاطب معرفی می کند. اکثریت کسانی که از وسیله نقلیه شخصی استفاده می کنند، به یک آفتابگیر  برای شیشه ی جلوی خودرو خود نیاز دارند. بخصوص در هنگامی که اتومبیل پارک شده است و در مکان های عمومی و خیابانها قرار دارد. اشخاص بسیاری آن را خواهند دید. مخصوصا اگر آفتابگیر تبلیغاتی دارای رنگ و طرح چشمگیری باشد، حتما نظر افراد را به خود جلب خواهد کرد. نام  نمایندگی بیمه شما حتما توسط عده بسیار زیادی دیده خواهد شد. جنس محصول از جنس پارچه شمعی می باشد. داخل آن  فنر قرار گرفته که باعث سهولت در باز شدن و جمع کردن آن شده است. نوین جلد آفتابگیر تولیدی را با یک کیف پارچه ای همراه میکند برای نگه داری. چاپ آفتابگیر تبلیغاتی از نوع چاپ سیلک است که در رنگهای مختلف قابل اجرا می باشد. قابلیت چاپ لوگو و یا برند نمایندگی شما در سایز A3 با رنگ و طرح دلخواه شما روی وجود دارد. معمولا اکثر رنگ هایی که مشتریان سفارش می‌دهند سرمه ای و مشکی میباشد. نوین جلد به سلیقه شما سفارشات را قبول خواهدکرد تمام اختصاصی. در حوزه تبلیغات برای نمایندگی و شرکت خود سعی کنین تنوع تبلیغات را سرلوحه خودتون کنین. یک بار آفتابگیر دفعه بعدخودکار و جاکلیدی. بصورت چرخشی انجام بشه تا بیشترین بازخورد از جامعه هدف خود راداشته باشید.

سایز این محصول برای اکثر خودوهای شخصی جوابگو میباشد برخی اشکال مربع مانند هم هست البته اما خب قیمت کمی بالا حساب میشه، بنابراین روی همین شکل دایره عینکی تمرکز کردیم. تا هم ارزان باشه هم جلوی چشم و اینکه خود دایره جذابیت بیشتری نسبت به مربع دارد.
صحبت پایانی چند نکته عرض میکنیم. برخی هدایا بصورت فصلی هست از جمله این محصول که مخصوص تابستان میباشد. بنابراین قبل از رسیدن فصل گرما حتما برنامه ریزی بفرمایید. همیشه یک قدم جلوتر تصمیم گیری کنین و شرایط تبلیغات خود را مهیا بفرمایید. برای هدایای فصلی باید برنامه ریزی داشته باشیم. حواستون به بودجه ریزی خودتون باشه تا بتوانید هوشمندانه تبلیغات کنید.
در صفحه هدایای تبلیغاتی بقیه محصولات را مشاهده بفرمایید.البته خشبوکننده ماشین یا لیوان همچینی ساک دستی جذابیت خاصی دارد.
با نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

کد محصول119
نام محصولآفتابگیرخودرو
نوع چاپچاپ سیلک
نوع کاردوخت دوزی شده با فنر2میل
حداقل تعداد سفارش100 عدد
مدت زمان تولیدحدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین