انواع کیف های خدمات بیمه

کیف خدمات بیمه

صدور بیمه برای اشخاص توسط نمایندگان بیمه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کیف خدمات بیمه تنوع بسیاری دارد. با توجه به این که کاغذ چاپی بیمه بسیار مهم میباشد، به عنوان سند بیمه نگاه میشه. برای حفظ این سند بیمه باید کیف یا جلد مناسب تدارک دید. نوین جلد بر این اساس سعی میکند این کیف و کاور را با کیفیت هرچه بیشتر به دست نمایندگان بیمه برساند. بهترین خدمات شما نزد مشتری برند ساز آینده شناست.

جلد بیمه های خاص

کیف دارای صورت های مختلفی می باشد. و در مدل های متنوع در نوین جلد تولید خواهد شد که هم اکنون با همدیگر شرح میدهیم. توجه کنید جنس چرم بسیار با اهمیت است.

کیف خدمات بیمه عباتند از: جلد بیمه عمر، جلد مدارک بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت و مهندسی. کیف مدل بیزینسی هم برای مهندسان و رانندگان ماشین سنگین هست که مورد توجه مخاطبان قرارگرفته است.

برای مشاهده جلد عمر به این صفحه مراجعه کنید. جلد بیمه نامه عمر

برای مشاهده جلد بدنه خودرو به این صحه مراجعه بفرمایید. جلد بدنه ماشین

برای مشاهده کیف مدارک بیزینس به این صفحه مراجعه کنید. کیف بیزینس

با شرکت نوین جلد همراه باشید. صفحه شخص ثالث

انواع خدمات بیمه (عمر، بدنه، آتش سوزی، مهندسی و مسئولیت)

کیف خدمات بیمه

کیف بیمه نامه

بیمه نامه عمر

جلد بیمه نامه عمر به صورت چرم با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توسط نوین جلد تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از صدور های بسیار مهم صنعت بیمه است. چند مدل تولید خواهد شد.

جلد مدارک بیزینسی

کیف مدارک بیزینسی یکی از تکمیل ترین کارهای نوین جلد میباشد. در دو نوع مختلف زیپ دار و دکمه دار تولید خواهد شد. چرم مصنوعی و چرم ترمو که برای مصارف صنعتی کاربرد دارد کار خواهد شد، مناسب رانندگان ماشین سنگین و مهندسان.

جلد بدنه چرم

جلد بیمه بدنه و مسئولیت یکی از صدورهایی هست که همواره نمایندگان بیمه برای مشتریان خود اعمال میکنند. برای نگه داری این کاغذ بیمه باید کیف و جلدی برای هدیه دادن به مشتری خود بدهید.چند مدل این محصول تولید خواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین