بورس جاکلیدی های تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی همیشه یک تبلیغات انفجاری هست. ذهن مخاطب را درگیر و یاد شما را زنده میکند. انواع جاکلیدی چرمی، جاکلیدی شیشه ای، جاکلیدی فلزی و دست دوز میشود نام برد. البته جاکلیدی فانتزی پرفروش است. یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند، گم کردن کلید می باشد. وقتی شما یه هدیه جاکلیدی تبلیغاتی به مشتری خود میدهید، هر بار استفاده از آن به یاد شما خواهد افتاد.

جاکلیدی تبلیغاتی خود به خود برای کسب و کار شما بازاریابی خواهد کرد. تبلیغ شما همواره جلوی چشم مشتری میباشد. نوین جلد سعی دارد تنوع کار بیشتری را روانه بازار کند. مدل های جاکلیدی: قلبی شکل، مستطیل، مربع، فلزی حک شده و دور کروم و مهمتر ازهمه جاکلیدی چرم که فوق العاده جذاب میباشد.

چاپ جاکلیدی شیشه ای چاپ رنگی میباشد، چاپ جاکلیدی فلزی لیزر خواهد شد. برای جاکلیدی چرم از روش چاپ لیزر به کار میبریم البته جاکلیدی چرمی تمام دوخت دوزی میشود.

جنس جاکلیدی های  تبلیغاتی

بگذارید کمی توضیح شفاف تری از جاکلیدی تبلیغاتی تولیدی برای شما عزیزان شرح دهیم. جنس pvc برای جنس به اصطلاح شیشه ای هم سبک و ماندگاری بالا را به ارمغان می آورد. چاپ بصورت رنگی کار میشه و داخل آن پرس خواهد شد. جاکلیدی چرم تنوع خاصی میتوانند داشته باشند زیرا چرم ها تنوع ریادی دارند. جاکلیدی چرم طبیعی برای این کار فوق العاده پربازده میباشد، اما خب بستگی به مخاطب شما دارد. اما یک مطلب مهم برای کار باید در نظر گرفت چه میزان بودجه برای کار باید در نظر گرفت. در آخر اضافه کنیم که هر جاسویچی دارای زنجیر ،حلقه و قلاب میباشد که از جنس یراق آلات میباشد.

نکته بسیار مهم جاکلیدی تبلیغاتی ارزان بودن تهیه این محصول است. سعی کنین هدیه ارزان قیمت را به همه مشتریان خود تقدیم کنید. نگذارید شخصی بدون هدیه از دفتر بیمه شما بیرون برود. حس خوبی به مشتری بدهید تا او برای روز مبادا یاد محبت شما بیافتد. شما دارید هدیه میدهید تا آنها به سمت شما بیایند. این رو همیشه یادتون باشه، شما دارید سرمایه گذاری میکنید.

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

ارزش هدیه جاکلیدی

و اما صحبت پایانی: شما با یک هزینه بسیار کم میتوانید کسب و کار خود را برند و ویزیت و تضمین کنید. هدیه دادن خاطرات بسیار خوبی در آن واحد در شخص ایجاد میکند. وقتی یک هدیه جاکلیدی تبلیغاتی به مشتری خود تقدیم خواهید کرد، لبخند بر لبان آنها خواهید دید. رضایت یک مشتری فقط با یک هدیه هم میشه بدست آورد. سعی کنین به همه مشتریان خود هدیه ای به رسم دوستی و محبت با عشق تقدیم کنید. درکنار این هدیه جلد مدارک نفیس یادتون نره بخصوص کیف چرمی نفیس رو.

در صفحه هدایای تبلیغاتی بقیه محصولات را مشاهده بفرمایید. البته اگر پایان سال خواستید تدارک ببینید برای مشتریانتان سررسید ارزان سلفون را فراموش نکنید.

با نوین جلد همراه باشید.

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین