جاکلیدی

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی همیشه یک تبلیغات انفجاری هست. ذهن مخاطب را درگیر و یاد شما را زنده میکند. انواع جاکلیدی رو میشود به جاکلیدی چرمی، جاکلیدی شیشه ای، جاکلیدی فلزی و انواع مختلف اشاره کرد.

یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند، گم کردن کلید می باشد. وقتی شما یه هدیه جاکلیدی تبلیغاتی به مشتری خود میدهید، قطعا از آن استفاده مینماید. هر بار استفاده از آن به یاد شما خواهد افتاد.

جاکلیدی تبلیغاتی خود به خود یه بازاریابی خوبی برای شما خواهد بود تبلیغ شما همواره جلوی چشم مشتری میباشد. نوین جلد سعی دارد تنوع کار بیشتری را روانه بازار کند. مدل های جاکلیدی: قلبی شکل، مستطیل، مربع، فلزی حک شده و دور کروم و مهمتر ازهمه جاکلیدی چرم که فوق العاده جذاب میباشد.

چاپ جاکلیدی شیشه ای چاپ رنگی میباشد. چاپ جاکلیدی فلزی حکاکی خواهد شد. برای جاکلیدی چرم از روش چاپ لیزر به کار میبریم البته جاکلیدی چرمی تمام دوحت دوزی میشود.

بگذارید کمی توضیح شفاف تری از جاکلیدی تبلیغاتی تولیدی برای شما عزیزان شرح بدهیم. جنس پی وی سی برای جنس به اصطلاح شیشه ای هم سبک و هم ماندگاری بالا را به ارمغان می آورد معمولا زنجیر جاکلیدی هم بصورت اماده هست که توسط اتوماتیک پیچ میشود.

چاپ بصورت رنگی کار میشه و داخل آن پرس خواهد شد. جاکلیدی چرم طبیعی برای این کار فوق العاده پربازده میباشد، اما خب بستگی به مخاطب شما دارد. اما یک مطلب مهم برای کار باید در نظر گرفت چه میزان بودجه برای کار باید در نظر گرفت.

اما برای جاکلیدی های چرمی از جنس های متنوع استفاده میگردد هم دوخت هم صحافی چسب کار شده و برای چاپ جاکلیدی چرم از دو نوع چاپ داغی و چاپ لیزر انجام میگردد.

نکته بسیار مهم این محصول ارزان بودن تهیه این کار است. سعی کنین هدیه ارزالن قیمت را به همه مشتریان خود تقدیم کنید. نگذارید شخصی بدون هدیه از دفتر بیمه شما برود. حس خوبی به مشتری بدهید تا او برای روز مبادا یاد محبت شما بیافتد. شما دارید هدیه میدهیدذ تا انها به سمت شما بیایند. این رو همیشه یادتون باشه. شما دارید سرمایه گذاری میکنید.

و اما صحبت پایانی: هدیه دادن خاطرات بسیار خوبی در آن واحد در شخص ایجاد میکند. وقتی یک هدیه به مشتری خود ارایه خواهید داد، قطعا لبخند بر لبان آنها خواهید دید. رضایت یک مشتری فقط با یک لبخند هم میشه بدست آورد. سعی کنین به همه مشتریان خود هدیه ای به رسم دوستی و محبت تقدیم کنید.

در صفحه هدایای تبلیغاتی بقیه محصولات را مشاهده بفرمایید.

با نوین جلد همراه باشید.

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین