جلد بیمه نامه شخص ثالث

صدور جلد بیمه نامه شخص ثالث مهمترین خدمات نمایندگان بیمه میباشد.

معمولا بعد از صدور بیمه نامه شخص ثالث مورد نظر نمایندگان محترم جلد مدارک برای نگه داری کاغذ بیمه نامه به مشتریان خود هدیه خواهند داد. شرکت نوین جلد بعنوان حامی نمایندگان سراسر کشور تولید این جلد شخص ثالث را با در اختیار داشتن دستگاه های پرس مورد نیاز این محصول مورد نظر را تولید خواهد کرد، که شما نمایندگان محترم میتوانید بنابر سلیقه خود جلد مورد نظر بیمه را سفارش دهید، نوین جلد سعی کرده در این امر مهم تنوع کار خود را وسعت ببخشد از جلد های طلقی، یوف و بورس انواع جلدهای چرمی شخص ثالث تولید و ارسال کند از شما دعوت مینماییم تا گالری شخص ثالث و دیگر هدایا را مشاهده بفرمایید.

جلد مدارک طلقی

جلدبیمه نامه شخص ثالث طلقی عکس دار

جلد بیمه نامه یوف

جلدبیمه نامه شخص ثالث یوف ساده

جلد بیمه نامه چرم ماموت

جلدبیمه نامه شخص ثالث چرم ماموت مقوا دار

جلد بیمه چرم کویری

جلد مدارک شخص ثالث چرم کویری بدون مقوا و با مقوا

جلد بیمه نامه چرم شیران بدون مقوا و با مقوا

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق می باشد به نوین جلد. طراحی شده توسط گروه طراحی سفیر آنلاین