جلد بیمه نامه چرم لوکس گوشه فلزی

جلد لوکس گوشه فلزی

یکی از ممتاز ترین های تولید نوین جلد است. باخصوصیات جلد لوکس گوشه فلزی با ماهمراه باشید. نوع کار با مقوا میباشد. چرم کار از نوع نفیس بوده تمام دوخت دوزی شده دوخت دوزی ریز کار شده است. برای یک ویژگی خاص این جلد در گوشه های کار فلز طلایی کار شده است.  هم نمای جلد را بهتر نشان دهد و هم به استحکام جلد رونق ببخشد.

کل کار دوخت دوزی شده میباشد صحافی چشب گرم و دوخت ریز انجام میشود البته ابتدا از دایکات سپس در مرحاه صحافی و بعد آن مرحله دوخت .در کل این لوکس ترین کارهای موجود است.

جلدمدارک لوکس گوشه فلزی دارای ۶ و ۸ برگ تولید و نوع چاپ این محصول به جنس آن وابسته هست. پیشنهاد ما چاپ داغی و چاپ طلا توگود میباشد، چرا که عمر این جلد ۵ ساله خواهد بود. خب درباره چاپ داغی و طلا توگود کمی باهم بررسی میکنیم: بهترین چاپ برای جلد لوکس گوشه فلزی چاپ داغی میباشد.

چاپ داغی در هیچ شرایط آب و هوایی پاک نمی شود. در قسمت شهرهای شمالی ایران که با رطوبت بالا هست در شرایط کوهستانی وسرد درمنطقه های غرب کشوردرگرمای پنجاه الی شصت درجه جنوب کشورویادرشهرهای کویرخشک این نوع چاپ ماندگارهست. این مورد راباتجربه ارسال عرض میکنیم،چرا که تولیدی نوین جلدبرای همه نمایندگان سراسر کشور جلد مدارک ارسال میکند.

چاپ طلا توگود هست : چاپ طلا توگود، دو چاپ با هم تولید میشود. ابتدا چاپ طلاکوب میشود و سپس داغی میخورد. نتیجه این چاپ نوشته های طلایی رنگ دارد و برجسته در پایین نمایی جذاب ارائه میدهد. یک نکته بسیار مهم را باید اشاره بشه نوشته یا تبلیغ بر روی جلدچرم شیران، باید درشت و کم حجم باشد هرچه درشت ترخوانا تر میشود.

برای مشاهده دیگرجلدهای ثالث به این صفحه مراجعه کنید. جلدبیمه نامه شخص ثالث

برای مشاهده جلدهای لوکس به این صفحه مراجعه بفرمای. جلدمدارک ثالث چرم لوکس

با شرکت نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

کد محصول113
نوع جلدجلدمدارک لوکس گوشه فلزی
نوع چاپچاپ داغی ، چاپ طلاتوگود
نوع صحافیتمام دوخت دوزی شده و صحافی چسب گرم
تعداد صفحات۴ برگ ، ۶ برگ و ۸ برگ بستگی به سفارش مشتری
رنگبندیمشکی ، زرشکی ، عسلی ، سرمه ای ، آبی و قهوه ای
حداقل تعداد سفارش100 عدد
مدت زمان تحویل سفارشحدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد