گالری تصاویر

جلد مدارک بیزینسی

جلد مدارک بیزینسی

یکی از تکمیل ترین کارهای نوین جلد میباشد.دارای دو نوع مختلف زیپ دار و دکمه دار تولیدخواهد شد و در یک رنگ از چرم مصنوعی که برای مصارف صنعتی کاربرد دارد کار خواهد شد. در هر دو کار مقوا جایگذاری میشود کل صحافی چسبی هست. در تمام کار دوخت دوزی با چرخ صنعتی تولید خواهد شد.

بدلیل مراحل سخت تولید این کار کمی زمان تولید میبرد، اما سعی میکنیم همیشه مقداری آماده برای فروش تقدیم کنیم. این جلد برای مهندسان تاجران و بسیاری از افراد کاسب کاربرد دارد، چرا که محل دسته چک خودکار و مدارک بیمه کارت سوخت اسکناس و اوراق اداری میباشد.

چاپ روی این کار بصورت داغی و لیزر انجام خواهد گرفت. درسفارشات تعداد کم چاپ بصورت لیزر و برای سفارشات تعداد مناسب چاپ داغی میزنیم. ابتدا چرم مربوطه را داغی میزنیم سپس در مدار صحافی و دوخت کار را جلو میبریم. نوع چاپ داغی البته بسیارمناسبترخواهد دبود. در جلد مدارک دکمه دار، دکمه کار شده آهن ربایی و برای زیپ کار شده از نمره کیفی استفاده شده است.

برخی از مشتریان ما سرمایه گذاران هستن، برخی مهندس، پزشک ویا پیمانکار و صاحب کسب و کار معمولا برای هدیه دادن به اینگونه اشخاص کیف مدارکی مناسب باید درنظر گرفت. کیفی که همه جور امکانات مثل محل قرار گیری دسته چک، خودکار، کارت شناسایی، جای اسناد و کارت سوخت. نوین جلد دربرنامه تولیدی خود این محصول را درمدار محیطه خود دارد. این محصول را با کیفیت بینظیرتولید و ارسال میکند.

همانطور که اعلام نمودیم کل کار دوخت دوزی شده و صحافی چسب برای هردو مورد استفاده نمودیم. نوع دکمه دار ازنوع مگنتی آهنربایی کار شده و نوع زیپ کار هم از بهترین کیفیت وجود اعمال کردیم.

تصاویر مربطه محصول موردنظر را در صفحه مورد نظر ملاحظه بفرمایید.برای جلد عمر این صفحه رو ببینید.

با نوین جلد همراه باشید…

مشخصات محصول

کد محصول
نوع جلدکیف بیزینسی دکمه دار و کیف زیپ دار
نوع چاپچاپ داغی و چاپ سیلک
نوع صحافیچسب گرم و دوخت دوزی
رنگبندی قهوه ای سوخته
حداقل تعدا سفارش50 عدد
مدت زمان تحویل سفارش حدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین