جلد مدارک بیزینس دسته چک

جلد مدارک بیزینس

یکی از کیف های تولیدی در نوین جلد کیف مدارک بیزینس است. این محصول در دو مدل تولید میشود: کیف زیپ دار و کیف دکمه دار که رنگ جیگری و قهوه ای تولید خواهد شد. هر دو مدل مقوا دارد و صحافی چسب و دوخت دوزی میشود.

کیف مدارک بیزینس برای مهندسان، پیمانکاران و بسیاری از افرادی که صاحب کسب و کار هستند، جذابیت دارد. چون محل دسته چک، خودکار و مدارک بیمه، کارت سوخت، اسکناس و اوراق اداری میباشد. همیشه برای هدیه دادن به این مشتریان کیف مدارک مناسب بدهید. البته جلد های نفیس ثالث هم داریم مثل کیف دکمه دار. نوین جلد در برنامه تولیدی خود این محصول را در مدار تولید خود دارد و ارسال میکند. راستی برای جلد عمر و بدنه به این صفحه مراجعه کنید.

جلد مدارک بیزینس

کیف بیزینس زیپ دار

چاپ کیف دسته چک

چاپ روی این کیف مدارک بیزینس بصورت داغی و لیزر انجام خواهد گرفت. در سفارشات تعداد کم چاپ بصورت لیزر و برای سفارشات تعداد مناسب چاپ داغی ضرب میشود. در مراحل تولید ابتدا چرم مربوطه داغی حک میشود، سپس صحافی و دوخت انجام میگردد. نوع چاپ داغی البته بسیار مناسبت خواهد بود.

برای مشاهده جلدهای ثالث به این صفحه مراجعه کنید. جلدبیمه نامه شخص ثالث

برای مشاهده جلدهای لوکس به این صفحه مراجعه بفرمای. جلدمدارک ثالث چرم لوکس

اگر پاکت نیاز داشتید به این صفحه مراجعه کنید. با شرکت نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

نوع جلدکیف بیزینسی دکمه دار و کیف زیپ دار
نوع چاپچاپ داغی و چاپ لیزر
نوع صحافیچسب گرم و دوخت دوزی
رنگبندی قهوه ای سوخته
حداقل تعدا سفارش50 عدد

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین