خوکار هدیه بدهید

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی بسیار ساده و با جوهر روان درخاطره ها میماند. خودکار بعنوان یک ابزار کاربردی و قابل حمل در تمامی جلسات و امور روزمره در دستان بسیاری از افراد هست. قلم تبلیغاتی باعث یک تبلیغ ساده و کم خرج میشود. گرمترین ابزارهای تبلیغاتی برای برند و نام تجاری نمایندگی بیمه برای شما خواهد بود.

نوین جلد مجموعه ای از خودکار های تبلیغاتی متنوع با کیفیت های مختلف با توجه به بودجه و سلیقه شما در اختیار شما مشتریان گرامی می گذارد. اما سعی داریم از بین انبوهی از تنوع محصولات، مدل پرفروش و جذاب خودکار را برای مشتریان شما فراهم کنیم.

کیفیت جوهر و جنس بدنه و وزن خودکار از عوامل مهم در انتخاب میباشد. هدیه دادن یک خودکار با کیفیت به عنوان یادگاری یک نمایندگی بیمه نشان دهنده هویت و اعتبار آن فرد میباشد .برای مشتریان وفادار خود هزینه کنید او تاج سر شماست.

خودکار تبلیغاتی کد 104

خودکار تبلیغاتی یادگار کاغذ و نام برند شما میتواند باشد

همراه جلد یک خودکار بده

شما میتوانید به مشتریان خود همراه با جلد مدارک یه خودکار تبلیغاتی شیک و جذاب هدیه بدهید.

همراه یک جلد یک خودکار دهید تا لبخند رضایت را از مشتری تحویل بگیرید. بنابراین میتوان کمتر هزینه کرد و برای هدیه خاص خود بیشتر سرمایه گذاشت. فراموش نکنین که حتما چاپ بر روی خودکار اعمال کنین تا بازخورد کار را بگیرید. همیشه یک بودجه تبلیغاتی رو برای خودتون تعریف کنید. بررسی کنید چقدر این بودجه به شما سود آوری قابل قبول رسانده است. بزارید این مطلب رو باز کنیم اگر شما از هدیه تبلیغاتی تکراری استفاده نمایید، مشتری شما خسته میشود و یا برایش قدیمی میشود .اشانتیون باید جدید و تازه باشد.

در صفحه هدایای تبلیغاتی بقیه محصولات را مشاهده بفرمایید.

با نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

نام محصولخودکار تبلیغاتی
نوع چاپچاپ تامپو و چاپ لیزر
نوع کارجنس پلاستیک محکم
مدت زمان تولید1 الی 5 روز

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین