ساک دستی تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

ساک دستی خرید تبلیغاتی یکی از بهترین های موجود در عرصه تبلیغات محیطی میباشد. پرطرفدارترین ساک دستی، ساک دستی پارچه ای میباشد. که دارای روشهای متفاوتی برای تولید می شود. تولید ساک دستی پارچه ای در شرکت نوین جلد به دو روش انجام می گیرد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

ساک دستی پارچه ای مدل دوختی: در مدل ساک دستی پارچه ای دوخت، همانطور که از نامش پیداست، به صورت دوخت با چرخ صنعتی تولید میشود. بنابراین تبلیغ شرکت شما مدت زمان زیادی در دست مشتری دوام خواهد آورد و نام نمایندگی بیمه شما شما تا سالها در دست مردم میدرخشد و مثل یه بنر جلوی چشم عموم قرار خواهدگرفت.

از قابلیت های این نوع ساک دستی تنوع رنگ هست. ضخامت 90 گرم و 60 گرم این محصول معمولاً برای ساک دستی استفاده می شود. چاپ بر روی این جنس تولید شده به صورت سیلک  می باشد. سیلک به صورت تک رنگ و دو رنگ انجام میگیرد.

در روش ساک دستی پارچه ای التراسونیک، دوخت به وسیله ماشین و کاملا اتوماتیک، بدون دخالت دست انجام میپذیرد و ارازن تر از دوختی تقدیم خوواهد شد. ساک دستی پارچه ای به دلیل نوع دوخت، نسبت به مدل پیشین از دوام کمتری برخوردار است.

با ساک دستی برند شوید

بزارید دقایقی باهم در مورد برندشدن صحبت کنیم. برند های مختلفی رو شما میشناسید. اگر نمایندگی خودرا در بین اون ناحیه که هستید یا برنامه داریدباید با صول چند حرکت انجام وظیفه کنید. داشتن کوچ و راهنما، تعیین بودجه و انتخاب هدایای هدفمند و جوابگیر. در هر تبلیغاتی یک سری داده برای ما به ارمغان میادآیا ما به اون سطح رسیدیم؟ سعی کنین این راه کار رو برای خودتون شرح دهید. یک مشاوره کوتاه حتما با ما داشته باشید.

در صفحه هدایای تبلیغاتی بقیه محصولات را مشاهده بفرمایید.اما خب برای دیدن آفتابگیر خودرو همین الان صفحه رو باز کن. البته نباید سررسید و تقویم را فراموش کرد هدایای خوبی هستن. البته هیچی مثل کیف لوکس نمیشه.

با نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

کد محصول120
نام محصولساک دستی خرید
نوع دوختپرسی و دوختی
اندازه ساکسایزهای متنوع تولید میگردد
نوع چاپچاپ سیلک
حداقل تعداد سفارش100 عدد
مدت زمان تولیدحدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری
ساک دستی تبلیغاتی

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین