سررسید چرمی قفل دار

سررسید چرمی قفل دار

 یکی از خاص ترین هدایای پایان سال هست این سالنامه ۱۴۰۱ برای مدیران مهندسان و متخصصان صنعت کاربرد بسزایی دارد. سررسید قفل دار نسبت به بقیه سررسید های موجود فرق قابل لمسی خواهد داشت نوین جلد همه ساله اساس تنوع کار خود را دارد قفل مورد نظر برای این سررسید رمز دار و یا بصورت دکمه ای یا بصورت بند و زبانه نصب خواهد شد چرم این محصول از چرم ترمو استفاده خواهد شد و چاپ داغی مناسب این سررسید خواهد بود البته چاپ لیزر هم انجام میگردد با پلاک طلایی و یا نقره ای حتی بر روی خود چرم خدمات انجام میگیرد.

هدیه خاص آخر سال میتونه خیلی جذاب باشه این سررسید با چاپ بسیار میتونه در دل مشتری باشه.وجود قفل در سررسید برای یک سری نوشته های خاص محرمانه از ویزگی آن است . جلد چرم این سررسید چرم ترمو درجه یک هست و چاپ داغی بر روی این کار رنگ برمیگرداند و حتی نوشته ریز هم خوانا میباشد.

هرچه مشخصات یک طرح کم حجم باشد بزرگی فونت بر روی سررسید جذابتر خواهدبود. سررسید قفل دار در انتا امار معیارمهندسی و اعداد ارقام ساختمانی تهیه شده وجود یادداشت و هر چیزی که برای این مهم باید باشد درنظر گرفته شده است. شما میتوانید برای مشتریان خاص خود این هدیه گرانبها را بدهید و وفاداری مشتری خود را تظمین کنین.

نکته کوتاه عرض کنیم میشود بجای قفل از بند و زبانه چرمی استفاده کرد. شاید بعضی افراد قفل دار بودن معیار نباشد به هرحال با نوین جلد هماهنگ بفرمایید.

برای رجوع به محصولات دیگر سررسید و تقویم به صفحه مربوطه روجوع کنیداگه جاکلیدی میخوای اینو باز کن.

سررسید سلفونی

سررسید چرمی

سررسید چرمی ارگانایزر

سررسید اروپایی

سررسید ست مدیران

تقویم جیبی و پالتویی

تقویم رومیزی

تقویم حصیری چینی

صفحه مربوط به کلیه سررسد و تقویم ۱۴۰۱

مشخصات محصول

کد محصول126
نوع سررسیدسررسید چرمی قفل دار
نوع صحافیدوختی و چسب گرم
نوع چاپ روی جلدچاپ داغی
اندازه سررسیدوزیری کتابی
حداقل تعداد سفارشبصورت کارتنی حدود ۲۵عدد
مدت زمان تولید ۵ روز

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد