لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی

نوشیدنی‌ های گرم سرد همواره برای همه اشخاص بصورت روزانه نیاز هست. حال فکر کنید یک لیوان میتواند ساده باشد. یا اینکه تبلیغاتی باشد. هر بار استفاده از لیوان مشتری شما به یاد نمایندگی و شخص شما می افتد. نوین جلد در صدد تهیه لیوان تبلیغاتی با چاپ لوگوی شما اسم نمایندگی، تلفن و یا آدرس میباشد.

 ماگ به عنوان یک لیوان همه کاره

در سال‌های اخیر خیلی پر طرفدار شده است. تفاوتی ندارد که بخواهید یک لیوان آب بنوشید شیر و نسکافه و یا شربت در ماگ می‌توان هر نوع نوشیدنی‌ را میل کرد. ما روزانه بیش 2 الی 3 لیوان نوشیدنی مصرف می کنیم. از این رو هدیه دادن لیوان تبلیغاتی فرآیندی برای تکمیل تلاش های ما در زمینه تبلیغات است. مطمئن خواهید بود با هدیه دادن یک لیوان جذاب، برند  نمایندگی بیمه شما حک شده روی لیوان را بعنوان نوشیدنی ضروری برای مشتریان خود تبدیل خواهد کرد.

با انتخاب نمونه های گوناگون لیوان های تبلیغاتی نوین جلد نام نمایندگی خود را به شیوه های مختلف روی بدنه لیوان چاپ نمایید. نتیجه کسب و کار خود را رونق دهید. اضافه کردن آرم شرکت شما به لیوان های موجود به شما اجازه می دهد تا به مخاطبان گسترده تر دسترسی داشته باشید.

واما چندنکته خیلی خوب که باید بهش توجه کرد. در تبلیغات باید هزینه تبلیغات درنظر گرفت . تبلیغات را فقط در یک بعد محدود نفرمایید تنوع تبلیغات شما در جلوی مشتری همیشه زنده و بروز میسازد . آپدیت هر کاری حتی امور تبلیغات هم مشتریان جدید را به سمت خود میکشد، هم مشتری خود را بیشتر نگه خواهید داشت.

پس حواستون باشه تنوع رو در برنامه خودتون بزارید یعنی اگر یک بار لیوان هدیه میدی نیایید مجدد لیوان هدیه بدین یک بار لیوان یک جاکلیدی یک بارخودکار و بصورت چرخشی چریکی.

در صفحه هدایای تبلیغاتی بقیه محصولات را مشاهده بفرمایید. مثلا خودکار تبلیغاتی

با نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

کد محصول118
نام محصوللیوان تبلیغاتی
نوع چاپچاپ حرارتی رنگی
نوع کارلیوان مات یخی
حداقل تعداد سفارشبستگی به سفارش دارد
مدت زمان تولیدحدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین