هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

همیشه گفته شده مشتری ما تاج سر ماست، وقتی به شخصی هدایای تبلیغاتی یا کادویی تقدیم میکنیم رابطه دوستی ما پررنگ تر خواهد شد در نتیجه اگر به مشتریان خودمون هدیه هر چند ارزان قیمت تقدیم کنیم. قطعا مشتری خود را برای خود عزیزتر میدانیم و رابطه بهتری تشکیل میشود.

از آنجایی که هدایای تبلیغاتی ماندگاری خوبی دارد و برای مشتری گرانبها میباشد او این هدیه تبلیغاتی را نگه داری و بیاد شما نیز خواهد بود.

شرکت نوین جلد در برنامه تولیدی خود از چند اشانتیون تبلیغاتی و کادو برای کمک به نمایندگان محترم سراسر کشور تولید جاکلیدی، خودکار، لیوان، آفتابگیر، ساکت دستی و خوشبوکننده هدیه تبلیغاتی را در برنامه خود دارد که شما نمایندگان را دعوت مینماییم نمونه هایی از محصولات هدایای تبلیغاتی را ملاحظه بفرمایید.

برای هدیه تبلیغاتی حتما برنامه داشته باشید. ما در عصری زندگی میکنیم که رقابت حرف اول را به ارمغان می آورد. شرکتی که تبلیغات میکند برای هدیه تبلیغات و برای مشتریان خودش احترام ویژه ای قائل میشود. برای این امر مهم برنامه دارد. یک هدایای تبلیغاتی ناقابل میتونه لبخند رضایت مشتری رو برای شرکت تضمین کنه چرا که رقبا از آن بیخبرند. مشتری تاج سرشماست. یک نکته فوق العاده مهم از ما به عنوان هدیه تبلیغاتی بگیرید تنوع هدیه دادن رو فراموش نکنین تا در دل مشتری عزیز باشید.

از شما دعوت میشود گالری محصولات تبلیغاتی را ملاحظه بفرمایید و هر گونه سوال یا پیشنهاد را با ما درمیان بگذارید. از لحاظ تعداد سفارشات هدایا نوین جلد سعی کرده است شرایط را بگونه ای تنظیم کند که حتی ۱۰۰ عدد هم بتوانیم خدمات بدهیم.

صفحه اصلی سایت

جاکلیدی تبلیغاتی

جلکلیدی تبلیغاتی فانتزی شیشه ای و چرمی

چاپ خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی نفیس

لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی یخی

آفتابگیر اتومبیل

آفتابگیر خودرو مدل عینکی با کاور

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی پارچه سوزنی و جنس واتر

خوشبو کننده

خوشبوکننده اتومبیل تبلیغاتی

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق می باشد به نوین جلد. طراحی شده توسط گروه طراحی سفیر آنلاین