کارت ویزیت و اوراق اداری

کارت ویزیت و اوراق اداری

به عنوان یکی از ابزارهای تبلغاتی و بازاریابی موثر، در کسب و کارهای مختلف بخصوی نمایندگان بیمه کاربرد دارد.

جنس کاغذ و روکش کارت ویزیت، گرماژ، تیراژ چاپی کارت و نحوه برش با کیفیت تقدیم خواهدشد. روکش‌های مختلفی برای کارت ویزیت وجود دارد. نوین جلد سعی کرده است با استفاده از تکنولوژی روز روکش‌های سلفون و لمینت در دو نوع مات و براق استفاده و تولید کند. جنس کارت ویزیت، یک رو و یا دورو بودن آن و همچنین گرماژ کارت ویزیت برای نمایندگان بیمه از اهمیت بالای قرار دارد. که هرکدام متناسب با نوع سلایق و نمایندگی بیمه شما دارد.

در بسیاری موارد ممکن است نیاز به داشتن یک کارت ویزیت خاص باشد. آنچه می‌تواند یک کارت ویزیت ساده را به یک کارت خاص بدل کند طراحی آن  است. با پرسش هایی که داشتیم از نمایندگان بیمه دریافتیم کارت ویزیت لمینت بیشترین بازخورد را دارد. ظاهر کارت ویزیت با توجه به چاپ دورگرد بودن آن با روکش لمینت براق همراه خواهد بود بدون شک از جذابیت بالایی برخوردار باشد.

برای طراحی کارت ویزیت هرچه نوشته ها کمتر باشد فضای بهتری را به مخاطب میرساند باید سعی کنیم در کارت ویزیت اصل مطلب و نکات و راه های ارتبط را نشان دهید و این هدف یک کارت هست که باید دقت کنید. رنگ کارت باید مناسب لوگوی و اون طیف رنگ خاص شما باشد. سعی کنید در یک کارت خود را برند کنید ساده و کم هزینه. فراموش نکنین برای تبلیغ خود بودجه در نظربگیرید و حتما برنامه ریزی داشته باشید.

در آخر در صورت مشاوره با ما همراه باشید امیدواریم کمک و راهنمای خوبی باشیم. موفق و پایدارباشید

صفحه اصلی سایت

شرکت نوین جلد مفتخر است برای نمایندگان سراسر کشور این خدمات را به نحوه اصیل انجام دهد.

مشخصات محصول

لیست محصولات چاپی ( کد محصول۱۲۳ )قیمت ( تومان )
کارت ویزیت گلاسه48
کارت ویزیت سلفون براق یک رو50
کارت ویزیت سلفون مات یک رو50
لمینت براق پشت و رو چاپ…..۶۰*۹۰300
لمینت مات پشت ور چاپ……۶۰*۹۰400
سربرگ تحریر۸۰ گرم یکروچاپ A4220
پاکت ملخی گلاسه ۳۰۰گرم1600
پاکت گلاسه ۳۰۰گرمA5 1800
پاکت گلاسه ۳۰۰گرمA4 2600
ست اداریاستعلام بفرمایید

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق می باشد به نوین جلد. طراحی شده توسط گروه طراحی سفیر آنلاین