تقویم جیبی و پالتویی1404

تقویم جیبی و پالتویی

تقویم جیبی و پالتویی سال1404 در نوین جلد همانند سررسید پایان سال تهیه خواهد شد. چاپ ۴رنگ و صحافی چسب گرم و همچنین مدل دوختی تولید و ارسال  در سراسر کشور خواهد شد. برخی از سفرشات بصورت صحافی فنری تولید میشود بستگی به سفارشات نمایندگان بیمه یا شرکت های عمومی دارد. تقویم جیبی بدلیل اندازه کوچک آن نزد مشتری شما همراه هست. هر بار استفاده از آن، مشتری شما یاد شما را در ذهن تکرار میکند.

تقویم جیبی چرمی جذابیت بیشتری نسبت به سلفونی دارد. همچنین تقویم پالتویی، چرا که مردم خوب کشورمون از چرم استقبال بیشتری دارند تا جلد سلفون. البته برای چاپ سررسید هم همین برنامه چاپی داریم. تقویم جیبی1404 را با میتوان بصورت آماده هم سفارش دهید با قیمت مناسب. اضافه میکنیم جلد چرم و جلد سلفون این تقویم جیبی و پالتویی دارای تنوع طرح هر ساله صورت تولید خواهد شد.

چاپ تقویم چرمی و سلفونی

برای طراحی نوشته های کار باید شلوغ نباشد چرا که فضای کار محدود میباشد. چاپ لوگو بروی این تقویم جیبی و پالتویی جذابیت بالایی دارد، آدرس، شماره تماس و آدرس شبکه های اجتماعی و همچنین لوگو سوشیال از جذابیت های طرح روی جلد میتواند باشد. از فرصت دیده شدن استفاده کنید. همیشه بر روی جلد های چرمی چاپ داغی و بر روی جلد های سلفونی چاپ طلاکوب ضرب میشود. هردو اقدام نیاز به کلیشه فلزی دارد که نوین جلد این خدمات را برای سفارشات انجام خواهد داد.

تقویم جیبی و پالتویی

تقویم جیبی و پالتویی

صحافی تقویم جیبی و پالتویی1404

همانجور که مشخص هست اندازه قدی تقویم پالتویی ۲ برابر تقویم جیبی1404 بزرگتر میباشد. صحافی کار هم دقیقا مثل تقویم جیبی صحافی چسب گرم و دوختی کار خواهد شد. البته بالاتر اعلام کردیم صحافی فنری هم در برنامه تولید داریم اما نکته مهم جلد پالتویی1404 جلد روی تقویم هست که نوین جلد سعی دارد هر ساله کار را با چرم مرغوب و بسیار جذاب تولید و خدمت شما برساند. جلد سلفونی همیشه دارای چاپ چهاررنگ شیک و از جنس سلفون مات استفاده میشود و با چسب گرم صحافی میشود.

برای تقویم میشود از جلد سخت بهره برد بنابراین قبل از سفارش به مجموعه ما خبربدین که جلد نرم تقویم را دوست دارید، یا جلد سخت؟ در هر صورت نوین جلد بصورت سفارشی تقویم جیبی و پالتویی را برای مشتریان خود تدارک خواهد دید. خدارو شکر با داشتن دستگاه های مدرن صحافی به در خواست مشتری های عزیزمان سفارشات اختصاصی را تولید و ارسال خواهیم کرد.

سررسید جذاب هست؟ یا تقویم های جیبی و پالتویی

یک نکته جالب توجه هم خدمت شما مخاطبان گرامی عرض میکنیم، قدرت جذب مخاطب با تقویم در مقایسه با سررسید همواره در رقابت هست. تقویم هموراه در دسترس بوده اما سررسید اینگونه نیست. بنابراین برای اینکه بتوانید تبلیغات جامع داشته باشید هم سفارش سررسید و هم تقویم را در برنامه تبلیغاتی خود قرار بدید تا همه سلایق را پاسخگو باشید.

برای رجوع به محصولات دیگر سررسید و تقویم جیبی و پالتویی به صفحه مربوطه روجوع کنید.راستی یادی کنیم از جلد مدارک پالتویی دوختی هدیه جذابی است فراموش نکنید برید داخل این صفحه جلد پالتویی

سررسید سلفونی

سررسید چرمی

سررسید چرمی قفل دار

سررسید چرمی ارگانایزر

سررسید اروپایی

سررسید ست مدیران

تقویم رومیزی

تقویم حصیری چینی

صفحه مربوط به کلیه سررسد و تقویم1404

مشخصات محصول

کد محصول130
نوع سررسیدتقویم جیبی و پالتویی
نوع صحافیفنری و دوختی و چسب گرم
نوع چاپ روی جلدچاپ طلاکوب و چاپ داغی
اندازه تقویمبروزرسانی میگردد
حداقل سفارش50عدد
مدت زمان تولید5 روز
تقویم جیبی و پالتویی

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین