جلد بدنه اتومبیل

جلد بدنه برای بیمه بدنه و مسولیت ، آتش سوزی و مهندسی یکی از صدورهایی هستند که همواره نمایندگان بیمه برای مشتریان خود اعمال میکنند. برای نگه داری این کاغذ بیمه قطعا کیف و جلدی برای هدیه دادن به مشتری خود نیاز دارد. جنس چرم از استقبال خوبی برخوردار هست، بنابراین نوین جلد روی چرم بیشتر مانور خواهد داد.

جلد بدنه ماندگاری بالا باید داشته باشد. اگر کیف عمر نیاز دارید به این صفحه بروید.

نوین جلد دو نوع کار را برای تولید در راستای اهداف نمایندگان بکار می برد : جلدبیمه نامه مقوا ابردار لوکس و جلد بیمه بدنه چرم ماموت، جلد مقوا ابردار کاری بسیارنفیس میباشد هر دو کار این دو جلد بامقوا و محکم هست. هر دوکار این محصول چاپ داغی طلاتوگود و سیلک امکان چاپ را دارد.

برای بدنه ماموت 2طرف چاپ خواهد شد

مشخصات محصول

کد محصول
نوع جلدکیف بیمه نامه بدنه مسولیت اتش سوزی
نوع چاپداغی و چاپ سیلک
نوع صحافیپرسی
رنگبندی5رنگ متنوع زرشکی قهوه ای زرشکی عسلی آبی
حداقل تعداد سفارش100عدد
مدت زمان تحویل سفارشبستگی به تعداد دارد

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین