جلد بیمه بدنه اتومبیل

جلد بدنه

صدور بیمه بدنه و مسئولیت، آتش سوزی و مهندسی یکی از خدمات نمایندگان بیمه هستند. جنس جلد بدنه چرم از استقبال خوبی برخوردار است. برای نگه داری این کاغذ بیمه نامه نیاز هست که یک کیف و جلدی برای آن تدارک بدهیم. بنابراین نوین جلد روی چرم بیشتر مانور خواهد داد. جلد بیمه چرم بسیار پرفروش میباشد، البته نوع طلقی تمام چاپ هم از جذابیت های این کیف مدارک میباشد.

این کیف ماندگاری بالا باید داشته باشد. سه محصول از خانوده مهم صنعت بیمه را در این صفحه ببینید. اگر کیف عمر نیاز دارید به این صفحه بروید. اضافه میکنیم از چزمهای نفیس مثل شیران میشود سفارش بگذارید.

نوین جلد دو نوع کار را برای تولید در راستای اهداف نمایندگان بکار می برد: جلدبیمه نامه مقوا ابردار لوکس و جلد بیمه بدنه چرم ماموت، مدل ابردار کاری بسیارنفیس میباشد. هر دو کار این دو جلد بامقوا و محکم هستند. این محصول چاپ داغی طلاتوگود و سیلک امکان چاپ را دارند.

جلد بیمه بدنه

جلد بدنه ماموت

برای بدنه ماموت 2طرف چاپ سیلک میتوانید سفارش دهید. کاغذ بیمه دو تا خواهد خورد در زمان قرار گرفتن در داخل جلد. تجربه مجموعه نوین جلد باعث شد که طلق بکار رفته از جنس مات نچسب باشد، همانند کیف ثالث تا جوهر نوشته های بیمه نچسبد.

برای مشاهده جلدهای ثالث به این صفحه مراجعه کنید. جلدبیمه نامه شخص ثالث

برای مشاهده جلدهای لوکس به این صفحه مراجعه بفرمای. جلدمدارک ثالث چرم لوکس

با شرکت نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

نوع جلدکیف بیمه نامه بدنه مسولیت اتش سوزی
نوع چاپداغی و چاپ سیلک
نوع صحافیپرسی
رنگبندی5رنگ متنوع زرشکی قهوه ای زرشکی عسلی آبی
حداقل تعداد سفارش100عدد

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸صبح الی ۲۰ شب

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین