جلد بیمه نامه عمر

کیف بیمه نامه عمر و بیمه نامه بدنه به صورت چرمی و فوم با بهترین کیفیت تولیدمیشود. و مناسبترین قیمت ودر سریعترین زمان ممکن توسط نوین جلد تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جلدبیمه نامه عمر :

صدوربیمه عمروسرمایه گذاری برای اشخاص توسط نمایندگان بیمه ازاهمیت بسیاربالایی برخورداراست. باتوجه به این که کاغذ چاپی بیمه بسیار مهم میباشد. بعنوان سند بیمه عمر نگاه میشه برای حفظ این سند بیمه قطعا کیف و یا جلد مناسب کار نیاز هست. نوین جلد بر این اساس سعی میکند جلد بیمه نامه عمر را با کیفیت هرچه بیشتر به دست نمایندگان بیمه برساند. جلد بیمه نامه عمر دارای صورت های مختلفی میباشدو درمدل های متنوع درنوین جلد تولید خواهد شد، که هم اکنون با همدیگر شرح میدیهم.

جلدبیمه نامه عمر ساده چرم ماموت مقوادار و جلدبیمه نامه چرم کویری مقوا دار

مدل بعدی جلدبیمه نامه عمرچرم لوکس مقوا ابردار، مدل نهایی این محصول جلدبیمه نامه عمر یک تکه نام دارد : این مدل کاغذ بیمه تا نشده و به همان شکل در جلدنگه داری میشود.

جلد بیمه نامه بدنه و مسولیت :

بیمه بدنه و مسولیت یکی از صدورهایی هست که همواره نمایندگان بیمه برای مشتریان خود اعمال میکنند. برای نگه داری این کاغذ بیمه قطعا کیف و جلدی برای هدیه دادن به مشتری خود نیاز دارد. جنس چرم از استقبال خوبی برخوردار هست، بنابراین نوین جلد روی چرم بیشتر مانور خواهد داد.

نوین جلد دو نوع کار را برای تولید در راستای اهداف نمایندگان بکار میبرد : جلدبیمه نامه مقوا ابردار لوکس و جلدبدنه ساده، البته مجدد جنس چرم، نکته کار کجاست؟ جلد مقوا ابردار کاری بسیارنفیس میباشد هر دو کار این دو جلد بامقوا و محکم هست. هر دوکار این محصول چاپ داغی طلاتوگود و سیلک امکان چاپ را دارد.

بگذارید توضیحی مفصل از این هدیه مدارک شرح دهیم. ببینید شما وقتی یک برگ سند بیمه عمر یا بدنه را به مشتری خود بدهید. قطعا نمی شود فقط کاغذ را ارایه دهید. چه کارمیکنید؟ آیا شما فقط کاغذ سند را تقدیم میکنید فقط. یا داخل یک پاکت یا جلد یا کیفی گرانبها گذاشته و به مشتری خود تقدیم میکنید. بله تفاوت در هدیه دادن و احترام به مشتری خود است. احترام به یک مشترزی، احترام به خود شما میرسد. وقتی با احترام هوای مشتری را دارید. مشتری رفتار شما را فراموش نمیکند.

مدیر خوش اخلاق همیشه موفقیت های خوبی بدست می آورد.

تصاویر مربوطه رو در گالری مشاهده بفرمایید.

صفحه اصلی سایت

با نوین جلد همراه باشید.

مشخصات محصول

کد محصول114
نوع جلدجلدمدارک بیمه عمر و کیف بیمه بدنه ومسولیت
نوع چاپچاپ داغی ، چاپ سیلک ، چاپ طلاتوگود
نوع صحافیجلد پرسی
تعداد صفحاتیک تیکه دو تیکه
رنگبندیمشکی ، زرشکی ، عسلی ، سرمه ای و قهوه ای
حداقل تعداد سفارش100 عدد
مدت زمان تحویل سفارشحدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین