سررسید جلد سلفونی

سررسید جلد سلفونی

سررسید سلفونی یکی از هدایای بسیار پرطرفدار نزدیک سال 1403 میباشد. نوین جلد با کادری مجرب و مجهز به کارگاه صحافی به پشتوانه اعتماد شما عزیزان در سال 1403 نیز همانند سالهای گذشته سررسیدهای سلفون خود را با بهترین کیفیت در دو مدل تکرنگ سلفون و دورنگ به شما سروران ارائه میدهد.

نوین جلدسعی دارد سررسید سلفونی را بصورت متنوع تولید و به چاپ برساند سررسید خود را نسبت به سلیقه خود انتخاب نمود. چاپ مناسب برای سررسید جلد سلفونی چاپ طلاکوب میباشد. و قیمت مناسب نسبت به سررسید چرم و سررسید ارگانایزر دارد. سررسید جلد سلفونی 1403پرفروش میباشد، چرا هر ساله بیشترین خواهان خود را دارد.

با توجه به اینکه سررسید سلفونی 1403 یکی از محصولات محبوب در بین هدایای تبلیغاتی آخرسال میباشد. باید در طراحی آن به خوبی دقت شود تا بتواند مخاطبان را به خود جذب کند. یکسال این سررسید برای شما بازاریابی و تبلیغات میکند.

سررسید 1403 چه در بین مخاطبان و چه در بین صاحبان کسب و کار از جایگاه ویژه ای برخوردار هست. چاپ طلاکوب بر روی جلد سلفونی از لوگوی نمایندگی بیمه، کد نمایندگی، آدرس و تلفن درج خواهد شد. چاپ طلاکوب توسط دشتگاه پنوماتیک انجام خواهد شد.

برای سررسید سلفونی صحافی چسبی و دوخت و همچنین فنری میتوان کارکرد. هرکدام از اینها مراحلی دارد که قطعا باید کیفیت رو سرلوحه کار قراربدیم. چه از لحاظ خود سررسید و چه در جلد سخت سلفونی سررسید.

جلد سررسید بوده کاغذ گلاسه مات و مقوای نمره سخت کرجی استخوانی محکم همراه با صحافی چسب گرم انجام میگردد.چاپ طلاکوب بهترین چاپ موجود برای این محصول میباشد. برخی افراد اعلام کردند چاپ نقره ای هم میشود زد یا خیر؟ در جواب باید بگیم بله. برای چاپ سررسید کلیشه فلزی نیاز هست که نوین جلد تهیه ضرب طلاکوب انجام خواهد داد. دستگاه طلاکوب 2تن قوی میباشد. حک طلاکوب ماندگاری بالا دارد با رول زر خارجی استفاده خواهد شد.

در رابطه با صحافی اجازه بدید بهتر توضیح جامعی تقدیم کنیم. صحافی چسب گرم با دستگاه اتوماتیک و پیشرفته در عرصه چاپ استفاده خواهد شد. دستگاه برش ، دستگاه چسب گرم، دستگاه چرخ صنعتی  و چند دستگاه و اداوت دیگر کمک خواهد کرد تا محصول تولید شود.

برای رجوع به محصولات دیگر سررسید و تقویم به صفحه مربوطه روجوع کنید.

سررسید چرمی

سررسید چرمی قفل دار

سررسید چرمی ارگانایزر

سررسید اروپایی

سررسید ست مدیران

تقویم جیبی و پالتویی

تقویم رومیزی

تقویم حصیری چینی

 صفحه مربوط به کلیه سررسد و تقویم 1403

مشخصات محصول

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال 1390در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد طراحی شده توسط سفیرآنلاین