سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر نوعی از سررسید که محتوای داخلی سررسید ۱۴۰۱ معمولا با دیگر سررسیدها یکسان بوده است. اسامی زیادی در فضای همکاران دارد مثل سررسید مدیریتی، سررسید مدیران، ارگانایزر مدیریتی، سررسید نفیس، ارگانایزر مدیریتی نفیس. اما تفاوت و وجه تمایز آن با دیگر سالنامه ها در جلد و صحافی آن می باشد کمی توضیح خواهیم داد.

جلد سررسید معمولا از چرم ترمو درجه یک استفاده میشود. معمولا سررسید ارگانایزر ۱۴۰۱ مگنت، قفل، زبانه و گیره نصب میکنیم. مثل سال های گذشته و یا سررسید درون یک کیف چرمی قرار می گیرد. حالا با قفل یا زیب دار بودن. البته داخل جعبه کادویی هم نوین جلد خدمات خواهد داد نفیس ترین هدیه سال ۱۴۰۱همین نوع هست. بنابراین سعی میکنیم با بهترین کیفیت تقدیم نمایندگان و شرکت های سراسرکشور ارائه بدهیم.

محتوای جلد سررسید ۱۴۰۱ نیز فضایی جهت اقلامی همچون کارت ویزیت و برگه یادداشت، جای خودکار برای نگهداری تعبیه شده است. تمام نیاز های یک شخص را تامین میکند. چرا که در طول سال برای جمع آوری مطالب بخصوص برای مهندسان و صاحبان شغل خاص از اهمین ویژه ای برخوردار است. در صفحات پایانی سررسید جدول آماری ازشاخص های صنعت و معماری در آن ذکر میشود.

چاپ بر روی این کار بصورت داغی جذابتر میباشد همچنین چاپ لیزر بر روی پلاک. این سررسید ها دارای جعبه میباشد البته در صورت درخواست برای سررسید تهیه میگردد. بستگی به سفارش شما دارد جنس سررسید از چرم ترمو درجه میباشد. در یک رنگ و نمای داخل کار هم چاپ تک رنگ و دو رنگ کار شده است.

برای رجوع به محصولات دیگر سررسید و تقویم به صفحه مربوطه روجوع کنید.

سررسید سلفونی

سررسید چرمی

سررسید چرمی قفل دار

سررسید اروپایی

سررسید ست مدیران

تقویم جیبی و پالتویی

تقویم رومیزی

تقویم حصیری چینی

صفحه مربوط به کلیه سررسد و تقویم ۱۴۰۱

مشخصات محصول

کد محصول127
نوع سررسیدسررسید چرمی ارگانایزر
نوع صحافیفنری
نوع چاپ روی جلدچاپ داغی
اندازه سررسیدوزیری کتابی
حداقل تعداد سفارشبصورت کارتنی حدود ۲۵عدد
مدا زمان تولید ۵ روز

اطلاعات تماس

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۲۸

تلفن همراه: ۰۹۳۷۶۲۹۴۱۸۲

ایمیل: novinjeld[@]gmail.com

ساعت کاری: ۸ الی ۲۱

 

نوین جلد در یک نگاه

نوين جلد ابتدا در سال ۱۳۸۵ در زمينه توليد جلد بيمه نامه و جلد مدارک همچنين طراحی و ساختار كيف بيمه نامه با هدف توليد محصول باكيفيت و قيمتی مناسب برای نمايندگان بيمه سراسر كشور فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به تنوع محصولات نوين جلد كار خود را گسترش داد و با لطف خداوند متعال توانست تا تمامی نيازهای نماينده بيمه رو تامين كند.

نوین جلد با كادری مجرب وكارآزموده و تجهيزات بروز سعی دارد تا محصولات باكيفيتی براي مشتريان خودبه ارمغان بياورد و افتخار ميكنيم كه توانستيم براي نمايندگان بيمه سراسر كشور در امر تبليغات با عنايت پروردگار متعال موفق شويم.

تمامی حقوق این سایت متعلق میباشد به شرکت نوین جلد